Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Serial"

“Friends” zhgënjen fansat. Nuk do të ketë një ribashkim!

    “Friends” zhgënjen fansat. Nuk do të ketë një ribashkim!

Shpresat për një ribashkim të mundshëm ishin të mëdha tek të gjithë fansat anembanë botës, ama ja ku vjen dhe lajmi i hidhur. Ideuesja dhe producentja e serialit të famshëm

Lexo me Shume