Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Serena Williams"

Serena Williams fiton “Wimbledon 2016”

    Serena Williams fiton “Wimbledon 2016”

Numri Një në botë Serena Williams është shpallur fituese e “Wimbledon 2016”, turneut më të njohur në sportin e tenisit. Ajo arriti të mundë gjermanen Angelique Kerber me rezultatin 2:0

Lexo me Shume