Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Serela Williams"

Serena Williams “rrëfehet” lidhur me pjesëmarrjen në videoklipin e Beyonce-s

Serena Williams “rrëfehet” lidhur me pjesëmarrjen në videoklipin  e Beyonce-s

Kampionia botërore në tenis, Serena Williams, ka folur për Billboard rreth pjesëmarrjes në videon e këngës “Sorry” të albumit të gjashtë të Beyonce, “Lemonade”. “Ajo më tha që donte që

Lexo me Shume