Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "semafore"

Detaje nga aksidenti në Tiranë, 20-vjeçari: S’e mbaj mend si ndodhi, u largova nga paniku

    Detaje nga aksidenti në Tiranë, 20-vjeçari: S’e mbaj mend si ndodhi, u largova nga paniku

Detaje të rënda janë zbuluar sot në “Opinion” lidhur me aksidentin e rëndë shënuar ditën e djeshme në Tiranë. Mësohet se 20-vjeçari Andre Memollari kaloi me shpejtësi 35km/orë dhe pasi

Lexo me Shume