Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Selvie Yzeiraj"

Përdhunimi i 12-vjeçares, dalin detaje të reja: Nëna kishte qenë më parë prostitutë

    Përdhunimi i 12-vjeçares, dalin detaje të reja: Nëna kishte qenë më parë prostitutë

Detaje tronditëse kanë nisur të qarkullojnë për Selvie Yzeirajn, vajza e së cilës është përdhunuar për vite me radhë nga njerku i saj. Mësohet se nëna e ndaluar nga policia

Lexo me Shume