Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "selfie"

Të apasionuar pas selfie-ve? Kujdes, sepse rrezikoni shëndetin!

    Të apasionuar pas selfie-ve? Kujdes, sepse rrezikoni shëndetin!

Lajme jo shumë të mira na vijnë për të gjithë të apasionuarit pas selfie-eve. Sipas mjekëve, një lloj i ri komplikacioni ndodh në trupin e njeriut kur vendosim njërën dorë

Lexo me Shume

Selfie-t më “cool” të shkrepura ndonjëherë

Selfie-t më “cool” të shkrepura ndonjëherë

Selfie-t janë padyshim një nga trendet që nuk njeh dalje nga moda. Disa janë me të vërtetë të kënaqshme për syrin, disa janë tepër të “dëmshme” për syrin, kurse disa

Lexo me Shume

Selfie? Më mirë thoni “jo””

    Selfie? Më mirë thoni “jo””

Nëse jeni fans apo admirues i “selfie”-ve të Instragram-it apo Snapchat-it, atëherë ky studim do t’ju bëjë të ndryshoni mendje. Universiteti i Torontos ka kryer një studim, duke mbledhur 198

Lexo me Shume

Uau! Gwen Stefani nuk ishte shfaqur kurrë kështu…

Uau! Gwen Stefani nuk ishte shfaqur kurrë kështu…

Gwen, ti je kjo? Gwen Stefani ka shpërndarë një selfie pa make-up në profilet e saj në rrjete sociale dhe njerëzve duket se u është dashur të kontrollojnë disa herë

Lexo me Shume

(Foto) Portugali – Kërkon të bëjë “selfie”, shkatërron statujën qindravjeçare

(Foto) Portugali – Kërkon të bëjë “selfie”, shkatërron statujën qindravjeçare

Një burrë në Lisbonë është ndaluar pasi në tentativën për të bërë “selfie” me një statujë e ka shkatërruar atë. Statuja 126-vjeçare i përkiste mbretit portugez Sebastian, i cili mbretëroi

Lexo me Shume