Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Selena Gomze"

Selena Gomez përjeton një moment të veçantë gjatë turit

Selena Gomez përjeton një moment të veçantë gjatë turit

Selena Gomez ka bërë ndalesën e turit të saj këtë të enjte në Montreal dhe në një moment gjatë performancës, gjërat morën një tjetër drejtim.  Ndërkohë që këngëtarja performonte këngën

Lexo me Shume