Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Selena Gomez"

Këngëtarja ndryshon numrin e celularit për “t’i shpëtuar” ish-të dashurit

Këngëtarja ndryshon numrin e celularit për “t’i shpëtuar” ish-të dashurit

          Edhe pse Justin Bieber e Selena Gomez kanë vite tashmë që janë ndarë nga njëri-tjetri, dashuria e tyre duket se nuk ka mbaruar akoma. Sipas

Lexo me Shume

Selena Gomez “rrëshqet” në skenë gjatë performancës

    Selena Gomez “rrëshqet” në skenë gjatë performancës

Mesa duket artistët nuk e paskan punën mirë me “syrin e keq” këto kohë, teksa performojnë në skenë. Pas Justini-it, këtë herë është Selena Gomez ajo që është ndjekur nga

Lexo me Shume

Bloom-Gomez-Bieber-Perry, ç’po ndodh në Hollivud?

    Bloom-Gomez-Bieber-Perry, ç’po ndodh në Hollivud?

Fotot e postuara pak ditë më parë, në të cilat shfaqen Selena Gomez dhe Orlando Bloom shumë pranë njëri- tjetrit, kanë shkaktuar paqartësi lidhur me marrëdhënien e tyre. Kjo pasi

Lexo me Shume

Orlando Bloom tradhton Katy Perry-n me këtë këngëtare?

Orlando Bloom tradhton Katy Perry-n me këtë këngëtare?

  Selena Gomez ka treguar se është gjithmonë në kërkim të eksperiencave të reja. Mbrëmjen e së shtunës ajo është fotografuar nga TMZ në zonën VIP të një club-i nate

Lexo me Shume

Taylor Swift “braktis” Calvin Harris për shoqen e ngushtë

    Taylor Swift “braktis” Calvin Harris për shoqen e ngushtë

Taylor Swift dhe Calvin Harris mund të jenë një nga çiftet e preferuar për paparacët dhe fotografët, por këta të fundit duhet të presin për një fotografi të çiftit në

Lexo me Shume

Arsyet pse disa të famshëm kanë fshirë fotot në rrjetet sociale

Arsyet pse disa të famshëm kanë fshirë fotot në rrjetet sociale

Shumë të famshëm vendosin të hedhin foto të ndryshme në rrjetet sociale. Shumë herë edhe kritikohen apo japin material pa dashje për mediat. Yjet kërkojnë të japin një imazh të

Lexo me Shume

P.Diddy ngatërron Selena Gomez me vajzën e garderobës

    P.Diddy ngatërron Selena Gomez me vajzën e garderobës

Selena Gomez është këngëtare e famshme dhe ka në Instagramin e saj 74.6 milion ndjekës. Por mesa duket nuk është mjaftueshëm e famshme për tu njohur nga Diddy. Në intervistën

Lexo me Shume

Ja si i bie pianos Selena Gomez

    Ja si i bie pianos Selena Gomez

Kemi parë mënyra të ndryshme të luajtjes në piano: me gishtat e duarve, me gishtat e këmbëve, me shkopinj etj., por me bikini rrallë na zënë sytë. Këtë ka bërë

Lexo me Shume