Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "seksi"

Kujt ia la stafetën Çiljeta?

    Kujt ia la stafetën Çiljeta?

Që në fillimet e karrierës së saj, Çiljeta Xhilaga u kthye në personazhin më të kërkuar dhe komentuar të showbiz-it falë gjoksit të saj XXL.  Por çudi na bën fakti

Lexo me Shume

Ja si do ta shikoni këtë herë Soni Malajn

Ja si do ta shikoni këtë herë Soni Malajn

Bashkëpunimi me Skivin nuk është i vetmi që ka rezervuar Soni Malaj për ne. Ajo po përgatitet për një tjetër duet, këtë herë me një emër të njohur të skenës

Lexo me Shume