Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Seksi oral"

Studim: Ja cilat janë arsyet se pse ju pëlqen seksi oral

    Studim: Ja cilat janë arsyet se pse ju pëlqen seksi oral

Përse kryeni seks oral? Ju pëlqen vërtet apo thjesht si një “proces” parapërgatitjeje? Epo, sipas një studimi të kryer së fundmi thuhet se ka më shumë arsye shkencore pas seksit

Lexo me Shume