Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Seanca gjyqesore"

“Më konsidero mik”, shtyhet seanca për gjyqtarin nga Berati: Kërkoj ballafaqim me gruan

    “Më konsidero mik”, shtyhet seanca për gjyqtarin nga Berati: Kërkoj ballafaqim me gruan

Seanca gjyqësore ndaj gjykatësit të Gjykatës së Beratit, Shyqyri Çobo është shtyrë për shkak të kërkesës së tij te Krimet e Rënda. Ai akuzohet për “Korrupsion pasiv” pasi kërkoi lidhje

Lexo me Shume

Vrau efektivin e policisë, David Qosja: Nuk qëllova i pari mbi policinë

    Vrau efektivin e policisë, David Qosja: Nuk qëllova i pari mbi policinë

Në seancën e sotme gjyqësore, autori i vrasjes së efektivit të FNSH-së, David Qosja, ka deklaruar përpara trupit gjykues të Krimeve të Rënda se nuk ishte ai që qëlloi i pari

Lexo me Shume

Dhunoi 3-vjeçarin, lihet në burg Anjeza Shabani: Më ngritën kurth

    Dhunoi 3-vjeçarin, lihet në burg Anjeza Shabani: Më ngritën kurth

Në seancën e sotme gjyqësore, Gjykata e Apelit vendosi të lërë në burg pronaren e kopshtit “Diren”, Anjeza Shabani, e akuzuar për dhunimin e një të mituri në forma të

Lexo me Shume