Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "sauditet"

Sulm me 140 viktima në Jemen, sauditët pranojnë: Ndodhi gabimisht

    Sulm me 140 viktima në Jemen, sauditët pranojnë: Ndodhi gabimisht

Koalicioni i udhëhequr nga Arabia Saudite ka bërë me dije se për shkak të një “informacioni të gabuar” sulmoi një sallë funerali në kryeqytetin Sanaa, teksa përpiqej të bombardonte rebelët

Lexo me Shume