Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Sarah Jessica Parker"

Sarah Jessica Parker u përgjigjet kritikëve që i shanë veshjen në “Met Gala”

    Sarah Jessica Parker u përgjigjet kritikëve që i shanë veshjen në “Met Gala”

Në “Met Gala”-në e këtij viti, Sarah Jessica Parker i surprizoi të gjithë me veshjen e saj, kur parakaloi në tapetin e kuq jo me një veshje që supozohej të

Lexo me Shume

Sarah Jessica Parker, një ditëlindje mes “luksit”

    Sarah Jessica Parker, një ditëlindje mes “luksit”

Ndodh që ndonjëherë një femër të dojë t’i “bëjë qejfin vetes” më shumë sesa herët e tjera. Këtë gjë ka bërë edhe Sarah Jessica Parker në ditëlindjen e saj. Aktorja

Lexo me Shume