Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "sanitare"

Grabiten dy banesa në Vlorë, në pranga sanitarja dhe një 30-vjeçar

    Grabiten dy banesa në Vlorë, në pranga sanitarja dhe një 30-vjeçar

Policia e Vlorës ka vënë në pranga dy persona për dy vjedhje të ndryshme shënuar në Vlorë. Një grua 53-vjeçare akuzohet për grabitjen e tre milionë lekëve dhe 1000 euro

Lexo me Shume