Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "San Francisko"

Justin Bieber dhe Beyonce “ndajnë’ shtratin bashkë

Këngëtari i “Sorry” pati mundësinë të “ndante shtratin” me një nga artistet më të përfolura të kohës, Beyonce-n, teksa pushonte në një vilë luksoze në San Francisko. Sipas HollywoodLife, dy

Lexo me Shume