Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Samiti"

Rama në Samitin e Varshavës, shtrëngon duart me Obamën

    Rama në Samitin e Varshavës, shtrëngon duart me Obamën

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, merr pjesë në Samitin e NATO-s që zhvillohet në Varshavë të Polonisë, ku do të diskutohet për çështjet e sigurisë. Në delegacioni i kryesuar nga

Lexo me Shume