Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Samanta Karavello"

Snapchat infekton VIP-at shqiptarë

    Snapchat infekton VIP-at shqiptarë

VIP-at shqiptarë kanë qenë gjithmonë shumë aktivë në rrjetet sociale. Një herë e një kohë ishte Facebook-u, më pas Instagram-i dhe tani Snapchat. Snapchat, një aplikacion i ri i cili

Lexo me Shume