Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Sam Smith"

Sam Smith dhe i dashuri i tij i ri

    Sam Smith dhe i dashuri i tij i ri

Pas katër “Grammy”, një “Golden Globe” dhe një “Oscar”, Sam Smith kishte lënë pas dore jetën e tij private. Por tani ka ardhur koha për t’iu rikthyer jetës së tij

Lexo me Shume