Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Salma Hayek"

Salma Hayek: Hillary Clinton është e vetmja që mund të na shpëtojë nga ISIS

    Salma Hayek: Hillary Clinton është e vetmja që mund të na shpëtojë nga ISIS

Aktorja e nominuar për “Oscar” dhe aktivistja Salma Hayek beson fort te fuqia e femrës, specifikisht te fuqia e demokrates Hillary Clinton, kandidatja që ajo beson është më e përshtatshmja

Lexo me Shume