Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Sajmir Tahiri"

Aleanca Kuqezi “sulmon” Ministrinë e Brendshme

    Aleanca Kuqezi “sulmon” Ministrinë e Brendshme

Kanë zgjedhur një mënyrë tjetër këtë herë aktivistët për të protestuar ndaj ministrit Sajmir Tahiri. Të maskuar me maska të zeza dhe me vazo në duar për të dhënë idenë

Lexo me Shume

Saimir Tahiri me fëmijët – u mëson të respektojnë rregullat e qarkullimit rrugor

Saimir Tahiri me fëmijët – u mëson të respektojnë rregullat e qarkullimit rrugor

Nëpërmjet një postimi në profilin e tij në Facebook, ministri i Brendshëm Saimir Tahiri tregon për nismën e ndërmarrë ditën e sotme me nxënësit e shkollës 9-vjeçare “11 janari” në

Lexo me Shume