Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Saint West"

Saint West prezantohet për paparazz-ët

    Saint West prezantohet për paparazz-ët

Një gjë pozitove që ne fituam nga pushimet e Kardashian-ëve në Kubë ishte dalja e parë publike e vogëlushit Saint West. Teksa Kim, Kayne dhe North po lëviznin nga makina

Lexo me Shume