Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Sabri Fejzullahu"

Dhurata Dora: “Ja çfarë është për mua Sabri Fejzullahu”

    Dhurata Dora: “Ja çfarë është për mua Sabri Fejzullahu”

Nuk është ndonjë çudi që këngëtarët e sotëm të frymëzohen nga artistë të tjerë, qofshin këta të vjetër apo të rinj në moshë. E ftuar në “Zonë e Lirë”, Dhurata

Lexo me Shume

Ermal Fejzullahu – Sabriu nuk i njeh këngët e mia!

    Ermal Fejzullahu – Sabriu nuk i njeh këngët e mia!

Në mbrëmjen e sotme, i ftuar në emisionin “Oktapod” në televizionin Vizion Plus për të promovuar këngën e tij të re “Mi amore” në bashkëpunim me Kidën, këngëtari Ermal Fejzullahu

Lexo me Shume