Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Run4Autism"

Disa nga personazhet që vrapuan sot për autizmin

    Disa nga personazhet që vrapuan sot për autizmin

Maratonës së sotme të vrapimit në mbështetje të individëve të prekur nga autizmi nuk i kanë munguar personazhe të famshëm të ekranit. Gazetarë, artistë, sportistë, politikanë etj., i janë bashkuar

Lexo me Shume