Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Rumania"

Rumania përjashtohet nga Eurovizioni. Ja arsyeja…

    Rumania përjashtohet nga Eurovizioni. Ja arsyeja…

Për herë të parë në 61 vite histori të konkursit muzikor Eurovizion, një vend është përjashtuar nga kompeticioni. Rumania është përjashtuar nga konkursi  pasi televizioni kombëtar TVR nuk ka bërë

Lexo me Shume