Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Rumani"

Rumani-Shqipëri – Ja milionat që do të përfitojnë skuadrat në rast kualifikimi

    Rumani-Shqipëri – Ja milionat që do të përfitojnë skuadrat në rast kualifikimi

Vetëm pak orë na ndajnë tashmë nga ndeshja vendimtare Rumani-Shqipëri që do të luhet në orën 21.00 në Lyon, rezultati i së cilës do të vendosë nëse Kombëtarja Shqiptare do

Lexo me Shume