Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Rudina Magjistari"

E kërcënoi për dy vjet rresht Rudina Magjistarin, përfundon në gjyq qytetarja nga Durrësi

    E kërcënoi për dy vjet rresht Rudina Magjistarin, përfundon në gjyq qytetarja nga Durrësi

Pas tetë muajsh hetime, Prokuroria e Tiranës ka vendosur të ngrejë akuzë për “Përndjekje” ndaj shtetases Vjola Sala, e cila akuzohet për kërcënimet, shantazhet dhe fyerjet e vazhdueshme në adresë

Lexo me Shume

Rudina Magjistari: Kjo është një nga eksperiencat e rralla…

    Rudina Magjistari: Kjo është një nga eksperiencat e rralla…

Moderatorja e njohur, Rudina Magjistari, zgjedh shpesh rrjetet sociale për të ndarë me ndjekësit pjesë nga karriera dhe jeta personale. Këtë herë ajo na ka kthyer pas në vite, pikërisht

Lexo me Shume

Rudina Magjistari: Shtëpia është aty ku ndodhet zemra

    Rudina Magjistari: Shtëpia është aty ku ndodhet zemra

Moderatorja Rudina Magjistari, e cila është rikthyer në ekran pas një periudhe të gjatë shkëputjeje, poston herë pas here në rrjetet sociale momente nga e përditshmja me partnerin e saj,

Lexo me Shume