Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Rubi"

Aktorja e famshme, e prekur nga kanceri

    Aktorja e famshme, e prekur nga kanceri

E njihni Barbara Morin? Është aktorja që ka luajtur rolin e Rubit në telenovelën me të njëjtin titull, e cila u prek nga kanceri në moshën 29- vjeçare. Ajo ishte

Lexo me Shume