Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Rruget"

Sezoni turistik, publikohet udhëzimi. Ja cilat mjete kufizohen

    Sezoni turistik, publikohet udhëzimi. Ja cilat mjete kufizohen

Ministria e Transportit dhe Infrastrukturës në bashkëpunim me Ministrinë e Punëve të Brendshme ka bërë publik udhëzimin që ka për qëllim zbutjen e trafikut rrugor. Gjatë sezonit turistik veror Maj

Lexo me Shume

Google mendon për Shqipërinë, tashmë 360 gradë në shërbimin “Street View”. Harito: 18 muaj negociata

    Google mendon për Shqipërinë, tashmë 360 gradë në shërbimin “Street View”. Harito: 18 muaj negociata

Një lajm i mirë ka mbërritur për Shqipërinë, pikat turistike dhe rrugët e së cilës do të eksplorohen nga makinat e gjigandit “Google”. Në njoftimin e tij, Google bëri me

Lexo me Shume