Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Rruga e Kombit"

Kosova s’do ta bëjë me pagesë Rrugën e Kombit

    Kosova s’do ta bëjë me pagesë Rrugën e Kombit

Ministri i Infrastrukturës në Kosovë, Lutfi Zharku, ka deklaruar se Qeveria e Kosovës nuk do të vendosë taksë për Rrugën e Kombit. Këtë lajm, ai e ka bërë me dije

Lexo me Shume

Aksidentohet ministri Bushati, policia fsheh ngjarjen

    Aksidentohet ministri Bushati, policia fsheh ngjarjen

Ministri i Jashtëm Ditmir Bushati dhe eskorta e tij janë aksidentuar përgjatë Rrugës së Kombit. Lajmi është bërë i ditur nga deputetja e PD-së, Albina Deda, ndërkohë që aksidenti është

Lexo me Shume