Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Rrjete Sociale"

3 gjërat që duhet të bëni kur në lidhjen tuaj telefoni merr më shumë vëmendje sesa ju

    3 gjërat që duhet të bëni kur në lidhjen tuaj telefoni merr më shumë vëmendje sesa ju

Të gjitha çifteve u ka ndodhur të ulen e të shohin një film bashkë dhe ka gjithnjë një moment kur i dashuri/a juaj ka tendencën të ngrihet dhe të luajë

Lexo me Shume

Sfida e portofolit ‘thyen’ rrjetin

Sfida e portofolit ‘thyen’ rrjetin

  Buja që bëri në media videoja e kryebashkiakut të Lushnjes, Fatos Tushe,  i cili shihej teksa kërcënonte një qytetare të qytetit së tij se do t’i fuste portofolin në gojë,

Lexo me Shume

Idiotësitë që bota nuk do t’i harrojë kurrë

Idiotësitë që bota nuk do t’i harrojë kurrë

Të gjithë kemi mundësi të futemi në rrjetet sociale e t’i përdorim ato për qëllime nga më të ndryshmet. Por a e dimë rregullin primar për të përdorur rrjetet sociale?

Lexo me Shume