Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "rritja"

Kendall Jenner i frikësohet rritjes

    Kendall Jenner i frikësohet rritjes

“Kur mbusha 20 vjeç, kisha frikë…”, është shprehur ndër të tjera Kendall Jenner duke iu referuar një situate të vështirë të dokumentuar në Snapchat. Bëhet fjalë për përballjen e saj

Lexo me Shume