Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "rrezik"

Zjarr në një banesë në Belsh, në rrezik kopshti i fëmijëve

    Zjarr në një banesë në Belsh, në rrezik kopshti i fëmijëve

Një zjarr që ka përfshirë një banesë në Belsh të Elbasanit, ka rrezikuar seriozisht edhe kopshtin e fëmijëve në atë zonë. Ngjarja ndodhi mëngjesin e sotëm dhe në sajë të

Lexo me Shume

Mali Everest, 3 të vdekur dhe 30 alpinistë të dëmtuar

    Mali Everest, 3 të vdekur dhe 30 alpinistë të dëmtuar

Rreth 30 alpinistë kanë vuajtur si pasojë e ngrirjes apo komplikimeve të tjera gjatë ngjitjes në malin Everest, pas 3 viktimave të shënuar së fundmi. 2 alpinistë indianë raportohen gjithashtu

Lexo me Shume

5 vendet e ndaluara në botë. As mos e çoni nëpër mend t’i shkelni!

5 vendet e ndaluara në botë. As mos e çoni nëpër mend t’i shkelni!

  Në pamje të parë duket sikur ne jemi të lirë të udhëtojmë në çdo vend të botës, mjafton të kemi dëshirë dhe para. Por ka disa vende në rruzullin

Lexo me Shume