Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Rreshqitje dheu"

(FOTO) Rrëshqitje masive të dheut, UKT: Kufizime të ujit në disa zona

    (FOTO) Rrëshqitje masive të dheut, UKT: Kufizime të ujit në disa zona

Reshjet e dendura të shiut janë bërë shkak për një rrëshqitje masive dheu përgjatë tubit kryesor i cili furnizon me ujë  zonën e Tiranës së Re, Komunën e Parisit, Shkozën,

Lexo me Shume