Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Rreshen"

Rrëshen, zjarr në masivin pyjor pranë tunelit të Kalimashit

    Rrëshen, zjarr në masivin pyjor pranë tunelit të Kalimashit

Flakët e zjarrit kanë përfshirë sot zonën pyjore pranë tunelit të Kalimashit. Nga të dhënat paraprake, bëhet e ditur se ka rënë zjarr në zonën e quajtur “Vathi i Lugjeve”.

Lexo me Shume