Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "rrembim"

Burg infermieres që rrëmbeu foshnjën 19 vjet më parë, vajza: Ajo është nëna ime

    Burg infermieres që rrëmbeu foshnjën 19 vjet më parë, vajza: Ajo është nëna ime

Një gjykatë në Afrikën e Jugut ka dënuar me 10 vjet burg një infermiere, e cila 19 vjet më parë rrëmbeu një foshnje për ta rritur si fëmijën e saj.

Lexo me Shume

Rrëmbehet në Meksikë, futbollisti i Olympiakos, Alan Pulido

    Rrëmbehet në Meksikë, futbollisti i Olympiakos, Alan Pulido

Futbollisti meksikan Alan Pulido, i cili luan për ekipin grek Olympiakos, është rrëmbyer në shtetin verilindor të Tamaulipas, një shtet i rrënuar nga krimi i organizuar. 25-vjeçari u rrëmbye të

Lexo me Shume

Qipro: Rrëmbehet një avion egjiptian! Bëhet ulje emergjente

    Qipro: Rrëmbehet një avion egjiptian! Bëhet ulje emergjente

Avioni i linjës “Egyptair” ka bërë një ulje emergjente në aeroportin “Larnaka” në Qipro, ku më pas autoritetet policore kanë bërë me dije lajmin e rrëmbimit të tij. Piloti i

Lexo me Shume

Ankthi i nënës, paraqiteshin si punonjës socialë dhe donin t’i rrëmbenin fëmijën

    Ankthi i nënës, paraqiteshin si punonjës socialë dhe donin t’i rrëmbenin fëmijën

Një nënë ka përshkruar momentin tronditës kur një vajzë adoleshente tentoi t’i rrëmbente  fëmijën, duke krijuar një faqe të rreme në Facebook dhe duke iu paraqitur nënës si një punonjëse

Lexo me Shume