Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Rrefim"

Krimi i dyfishtë, prindërit e Jonida Çanakut: E vrau tre muaj pasi e përzumë

    Krimi i dyfishtë, prindërit e Jonida Çanakut: E vrau tre muaj pasi e përzumë

Prindërit e Jonida Çanakut, që u vra nga biznesmeni Sokrat Shani, i cili e bëri të ditur krimin e rëndë tri ditë pas kryerjes së atij akti, kanë rrëfyer versionin

Lexo me Shume

Rrëfehet Salah Abdeslam, zhvendos përgjegjësinë tek i vëllai, Brahim

    Rrëfehet Salah Abdeslam, zhvendos përgjegjësinë tek i vëllai, Brahim

Në seancën gjyqësore, terroristi Salah Abdeslam ka folur për rolin e tij në sulmet terroriste të 13 nëntorit 2015 dhe se si u organizuan ato. Në seancën gjyqësore të 19

Lexo me Shume

(VIDEO) Rrëfimi tronditës i shqiptarit të dhunuar seksualisht gjatë Luftës së Kosovës

    (VIDEO) Rrëfimi tronditës i shqiptarit të dhunuar seksualisht gjatë Luftës së Kosovës

Një shqiptar nga Kosova ka rrëfyer për radion “Europa e Lirë” se është dhunuar seksualisht gjatë Luftës së Kosovës. Qytetari “S” ka rrëfyer tmerret që ka provuar gjatë qëndrimit në

Lexo me Shume