Blitz

Tag "Rozana Radi"

(Intervistë) Rozana Radi: “Zoti nuk mund të jetë kudo, ndaj krijoi nënat”

    (Intervistë) Rozana Radi: “Zoti nuk mund të jetë kudo, ndaj krijoi nënat”

 Është e thjeshtë të njohësh Rozanën artiste, mjafton të dëgjosh këngët apo tekstet e shkruara prej saj, por është e vështirë të kuptosh vetëm nga ekrani shpirtin e një vajze

Read Full Article

(Ekskluzive) Rozana Radi tani edhe prezantuese

    (Ekskluzive) Rozana Radi tani edhe prezantuese

Në 4 korrik do të zhvillohet në Lezhë “Miss Shqipëria 2016”. Janë dhënë disa detaje përsa i përket të ftuarve por Blitz.al ka zbuluar diçka më tepër rreth asaj që

Read Full Article

Finalja e “YFSF”, do të shohim sërish fytyrat e këngëtarëve tanë?

Finalja e “YFSF”, do të shohim sërish fytyrat e këngëtarëve tanë?

Adelina Tahiri -Elena Paparizou? ◄ Back Next ► Picture 1 of 12 U bë ‘rutina’ e shumë teleshikuesve: mbrëmja e së hënës i përkiste “Your Face Sounds Familiar”! Spektakël i

Read Full Article

(Video) Rozana, Fiori: “Nuset do të na bëjnë gropën ”

(Video) Rozana, Fiori: “Nuset do të na bëjnë gropën ”

  Rozana Radi dhe Fiori Dardha kanë qenë duke udhëtuar me makinë në momentin që Rozi ka bërë një video, të cilën e kanë postuar në rrjetet sociale. Fiori i

Read Full Article

Rozin dhe Çiljetën i bashkon një derë

Rozin dhe Çiljetën i bashkon një derë

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 2 Çiljeta Xhilaga ka postuar një foto në Instagram ku njofton fansat për një klip të ri.  Së shpejti ajo do të

Read Full Article

Pse Rozi i meriton kupat…

Pse Rozi i meriton kupat…

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 7 Mbrëmjen e djeshme, Rozana Radi triumfoi në “Your face sound familiar”. Veç faktit që ajo surprizon çdo javë, u duk qartë

Read Full Article

(Ekskluzive) Rozana Radi: Kush e mbron të drejtën time?

    (Ekskluzive) Rozana Radi: Kush e mbron të drejtën time?

Nëpërmjet një postimi në profilin e saj në Facebook, këngëtarja Rozana Radi ka dashur të shprehë një shqetësim që prej vitesh ka prekur shumë artistë dhe jo vetëm: e drejta

Read Full Article

Kur artistët i bashkon ndjenja, lindin hitet!

    Kur artistët  i bashkon ndjenja, lindin hitet!

Përveç muzikës këta persona i ka lidhur një marrëdhënie e fortë njerëzore. Ndoshta nuk i ka bërë vetëm dashuria për muzikën këngët e tyre hite sa i ka bërë ndjenja

Read Full Article

Rozana Radi: “Eneda Tarifa në litar”

  Rozana Radi: “Eneda Tarifa në litar”

Një video e përfaqësueses sonë në Eurovizion për vitin 2016, Eneda Taifa, ka shkaktuar reagimin e publikut dhe të kolegëve

Read Full Article

Olti Curri “trullos” Rozana Radin

Olti Curri “trullos” Rozana Radin

Sonte në mbrëmje programi argëtues “Sfida” në Digitalb do të vendosë përballë njëri-tjetrit të tjerë personazhe televizivë. Olti Curri, Rozana

Read Full Article

Transformimi i jashtëzakonshëm i Rozana Radit. Ja ndërhyrja e radhës!

  Transformimi i jashtëzakonshëm i Rozana Radit. Ja ndërhyrja e radhës!

Herë pas here Rozana Radi bën ndryshime rrënjësore. Një herë me flokë të kuqe, një herë bjonde, një herë çokollatë.

Read Full Article