Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Roza Lati"

Roza Lati: Berat Buzhala më doli nga fjala, refuzova shumë oferta për atë vend pune

    Roza Lati: Berat Buzhala më doli nga fjala, refuzova shumë oferta për atë vend pune

E ftuar në emisionin “Rudina”, Roza Lati ka rrëfyer arsyen se pse ka munguar në ekranin shqiptar për një periudhë të gjatë kohore. Ajo ka treguar se i ishte ofruar

Lexo me Shume

Roza Lati “sulmon” të ëmën: “Na fëlliqe!”

Roza Lati “sulmon” të ëmën: “Na fëlliqe!”

Këtë javë, Roza ka “rrezikuar” duke drekuar me të ëmën e saj, Rita Latin, në një restorant modern, jo tradicional, duke konsumuar ushqime me bazë peshku. Pse themi se ka

Lexo me Shume