Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Rovena Dilo"

Përmbaruesit nxjerrin nga lokali Rovena Dilon: Po më rrëmbehet prona

    Përmbaruesit nxjerrin nga lokali Rovena Dilon: Po më rrëmbehet prona

Disa përmbarues privatë dhe punonjës të policisë kanë liruar ambientet e lokalit të këngëtares Rovena Dilo, sikundër ishte paralajmëruar. Kjo për shkak se disponohen dokumente që prona është në emër

Lexo me Shume

“VIP”-at që përkëdhelen nga partnerë më të rinj!

    “VIP”-at që përkëdhelen nga partnerë më të rinj!

Ema Andrea dhe Klodi Dedja ◄ Back Next ► Picture 1 of 5 Aktorja Ema Andrea, pas ndarjes me babain e vajzës së saj, Kostandin Kapo, ka nisur prej kohësh

Lexo me Shume