Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Rosie Huntington"

Jason Statham dhe Rosie Huntington, më të lumtur se kurrë pranë njëri-tjetrit

Jason Statham dhe Rosie Huntington, më të lumtur se kurrë pranë njëri-tjetrit

Edhe pse kanë kaluar vetëm 6 muaj që nga fejesa e aktorit Jason Statham me modelen dhe aktoren Rosie Huntington-Whiteley, ata të dy janë parë mbrëmjen e kaluar nën shoqërinë

Lexo me Shume