Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Ronela Hajati"

Femra të famshme që kanë guxuar…

Femra të famshme që kanë guxuar…

Për guximin e femrave është folur gjatë në histori. Ndoshta jo në përmasat e heroinave por me një vetbesim dhe guxim padyshim të madh, këto femra kanë eksperimentuar me flokët

Lexo me Shume

Ronela Hajati: “Mesila Dode të vazhdojë punë si fotografe”

    Ronela Hajati: “Mesila Dode të vazhdojë punë si fotografe”

Këngëtarja Ronela Hajati ka folur për herë të parë në lidhje me një “tension” në marrëdhënien e saj me deputeten Mesila Doda në “Top Show Magazine”, në Top Channel. Shkak

Lexo me Shume

Ronela akoma e thyer, por nuk dorëzohet!

    Ronela akoma e thyer, por nuk dorëzohet!

Ronela Hajati, këngëtarja që nuk është vetëm e famshme për këngët e saj me stil, por edhe për sinqeritetin që tregon, ka ndarë me të gjithë ndjekësit e saj në

Lexo me Shume