Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Roma"

Terrorizmi – ISIS kërcënon sërish Parisin dhe Romën

    Terrorizmi – ISIS kërcënon sërish Parisin dhe Romën

Pasi mori përsipër sulmin e ditës së sotme në kishën e Saint-Etienne-du-Rouvray në Francë, ku një prifti iu pre koka dhe 2 atentatorët mbetën të vrarë, ISIS vazhdon të kërcënojë!

Lexo me Shume

Pjanic përgënjeshtron Romën: Më shitën se u duheshin para

    Pjanic përgënjeshtron Romën: Më shitën se u duheshin para

Nuk ka më qetësi mes Miralem Pjanic dhe skuadrës së Romës. Mesfushori boshnjak, i cili pritet të zyrtarizojë transferimin e tij te kampionët e Juventusit, nuk ka dashur aspak të

Lexo me Shume

Revoltohet Antonio Conte. Nainggolan ‘zbulon’ kontaktet mes tyre

    Revoltohet Antonio Conte. Nainggolan ‘zbulon’ kontaktet mes tyre

Trajneri i kombëtares italiane Antonio Conte, i cili është në prag të ndeshjes së parë për Euro 2016 kundër Belgjikës, është shprehur i nervozuar përsa i përket fjalëve të Radja

Lexo me Shume

Merkato: Roma-Chelsea, jo vetëm Nainggolan pjesë e bisedimeve

    Merkato: Roma-Chelsea, jo vetëm Nainggolan pjesë e bisedimeve

Tashmë jo vetëm mesfushori Radja Nainggolan, por edhe Branislav Ivanoviç është në qendër të bisedimeve Roma-Chelsea. Mesa është lënë të kuptohet javët e fundit, mbrojtësi serb nuk bën pjesë në

Lexo me Shume

“Derbi” shkarkon Stefano Piolin. Inzaghi merr drejtimin e Lazios

    “Derbi” shkarkon Stefano Piolin. Inzaghi merr drejtimin e Lazios

Duket se humbja me rezultatin e thellë 1-4 në derbin me Romën i ka kushtuar stolin trajnerit Stefano Pioli. Lazio ka vendosur të shkëpusë marrëdhënien me trajnerin, duke ia lënë

Lexo me Shume