Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Rolling Stones"

Billboard: Taylor Swift, artistja më e pasur e 2015-s

    Billboard: Taylor Swift, artistja më e pasur e 2015-s

Këngëtarja Taylor Swift ka ngritur një pasuri jo të vogël në vitin 2015. Sipas Billboard, 26-vjeçarja është kurorëzuar si artistja më e paguar, pasi ka arritur të fitojë plot 65

Lexo me Shume

Rolling Stones, “shuplakë” Donald Trump

    Rolling Stones, “shuplakë” Donald Trump

Luajtja e këngëve të grupit legjendar të rrok-ut, Rolling Stones, në fushatat elektorale të Donald Trump, nuk është diçka e mirëpritur nga vetë grupi. Në një deklaratë për shtyp, Rolling

Lexo me Shume

Kubë: Ja pse performanca e “Rolling Stones” u ndalua për shumë vite!

    Kubë: Ja pse performanca e “Rolling Stones” u ndalua për shumë vite!

Këtë të premte, “Rolling Stones” u bë grupi i parë i rrokut i njohur ndërkombëtarisht që performon në Kuba, duke mbledhur mijëra njerëz në një kompleks të madh sportiv. Kujtojmë

Lexo me Shume