Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "role pule"

Role pule e mbushur me arra

    Role pule e mbushur me arra

Role pule është një pjatë e shijshme dhe e lehtë. Përdorimi i erëzave i jep kësaj pjate një shije të mrekullueshme. Përbërësit: 4 feta kraharor pule 4 feta proshutë e

Lexo me Shume