Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "roje plazhi"

Durrësi pa roje plazhi, kryebashkiaku Dako: S’ka fonde

    Durrësi pa roje plazhi, kryebashkiaku Dako: S’ka fonde

Kryetari i Bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako, ka pranuar se për këtë sezon turistik nuk do të ketë roje plazhi për sigurinë e pushuesve në plazh. Sipas tij, shkak nuk

Lexo me Shume