Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Roja"

Ekzekutimi në Elbasan, pranga rojes së karburantit. Policia: Nuk kallëzoi krimin

    Ekzekutimi  në Elbasan, pranga rojes së karburantit. Policia: Nuk kallëzoi krimin

Në vijim të hetimeve për zbardhjen e ngjarjes së rëndë të ndodhur mëngjesin e djeshëm në Elbasan, specialistët për krimet e rënda kanë vënë në pranga rojen e karburantit Shkëlqim

Lexo me Shume