Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Rodrigo Duerte"

Presidenti filipinas sërish kundër Obamës: Vafsh në djall, armët i blej nga Rusia dhe Kina!

    Presidenti filipinas sërish kundër Obamës: Vafsh në djall, armët i blej nga Rusia dhe Kina!

Presidenti i Filipineve, Rodrigo Duerte, ka reaguar ashpër ndaj Shteteve të Bashkuara të Amerikës, duke çuar në përkeqësimin e marrëdhënieve mes dy vendeve. Shkak është bërë vendimi i SHBA-ve për

Lexo me Shume