Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Rocco Siffredi"

Reagon Rocco Siffredi: Penisi? Tabuja e fundit…

    Reagon Rocco Siffredi: Penisi? Tabuja e fundit…

Ai ka qenë pjesë e më shumë se 1700 filmave porno gjatë gjithë karrierës si aktor, ama nudoja e tij vazhdon të shkaktojë skandal! Pas ‘gjyqit’ që ju bë nga

Lexo me Shume

Rocco Siffredi, nudo në revistën franceze. Irritohen lexuesit

    Rocco Siffredi, nudo në revistën franceze. Irritohen lexuesit

“Tërbohen” lexuesit e “M” , suplementit të gazetës “Le Monde”, që ka menduar t’i dedikojë kopertinën dhe një hapësirë jo të vogël në brendësi producentit të filmave porno, Rocco Siffredi.

Lexo me Shume