Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Robson-Kanu"

Euro 2016 – Njihuni me Robson-Kanu, heroin “e papunë” të Uellsit

    Euro 2016 – Njihuni me Robson-Kanu, heroin “e papunë” të Uellsit

I ka surprizuar të gjithë rezultati i ndeshjes çerekfinale të mbrëmjes së djeshme, ku Kombëtarja e Uellsit mundi 3 me 1 belgët. E ndërsa të gjithë prisnin shkëlqimin e Gareth

Lexo me Shume