Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Roberto Mancini"

Mançini e pranon: Interi në këtë gjendje edhe për fajin tim

    Mançini e pranon: Interi në këtë gjendje edhe për fajin tim

Trajneri Roberto Mançini e pranon se një pjesë e fajit për sezonin e dobët të skuadrës së Interit i përket atij. 3 javë nga fundi i kampionatit, skuadra renditet e

Lexo me Shume

Mourinho “tradhton” Interin

    Mourinho “tradhton” Interin

Ndryshe nga ç’ka ndodhur deri sot, ajo që mund t’i vijë skuadrës dhe tifozave të Interit nga ish-trajneri Jose Mourinho është një surprizë e hidhur. Nëse arrihet kalimi i portugezit

Lexo me Shume